ST 40RE6700 ANDROID

Достапност:

Нема на залиха


40” (102cm) Android SMART FullHD DVB-T/T2/DVB-C CVTE 5510 DUAL CORE Processor 1GB RAM 8GB ROM Operating system Android 7

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

12.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.