-18%

ST BOL-3515BGF PIPO

Достапност:

На залиха


фурна со Турбо ВЕНТИЛАТОР Pop in Pop out копчиња ЛЦД Дисплеј 6 функции 62л капацитет на фурна Врата со двојно стакло Лесно чистечки А енергетска класа Димензии 60x60x57

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

8.999 ден 10.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.