ST CF200BM2

Достапност:

Нема на залиха


ST CF-200H Superior Technology • Хоризонтален замрзнувач • Капацитет 200л • Механички контроли • Прилагодување на температурата • Лесен ентериер за чистење • A енергетска класа • Димензии 90.5×54.5×84.5 cm

11.990 ден

Нема на залиха