ST DWB45M6

Достапност:

На залиха


45 цм 9 комплети 5 програми, Еко Интензивна,Брза Половично полнење одложено миење 3/6/9 часа А++ енергетска класа Бучност: 49dB(A) Димензии 45x60x84

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

14.499 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.