ST HBCE-500SGR BLENDER

Достапност:

Нема на залиха


• Стапчест блендер + сецко 3 во 1 • Бел со црвени делови • Моќност 500W • 2 брзини • сад за мерење + сецко • метална нога од нерѓосувачки челик отпорна на високи температури • изработка од висококвалитетна ABS пластика • сечила од нерѓосувачки челик • ултра тивка работа

1.300 ден

Нема на залиха