ST HC-Z300P

Достапност:

На залиха


• Superior Technology • Фигаро за коса • розева боја • Ултра брз PTC греач • 180 степени • дијаметар на виткање 19мм • Моќност 25W • Хромирани плочки • идеален за сите типови коса

499 ден

На залиха