ST MB-50 MINI BAR

Достапност:

1 на залиха


Бела боја 50Л, 6л замрзнувачки дел 1 полица Термостат за регулација на температурата Димензии 44.5?48.5?49.5 А+ енергетска класа ГАРАНЦИЈА 60 МЕСЕЦИ

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.500 ден

1 на залиха

Бела боја 50Л, 6л замрзнувачки дел 1 полица Термостат за регулација на температурата Димензии 44.5?48.5?49.5 А+ енергетска класа ГАРАНЦИЈА 60 МЕСЕЦИ

Шифра: ФР00093 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.