ST WM 7100MWS2

Достапност:

3 на залиха


– Машина за перење алишта, -Бела боја, Дисплеј, -7кг, 1000 вртежи, -XL Многу голем барабан, -Енергетска класа А++, -23 програми

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

13.500 ден

3 на залиха

– Машина за перење алишта, -Бела боја, Дисплеј, -7кг, 1000 вртежи, -XL Многу голем барабан, -Енергетска класа А++, -23 програми

Шифра: ПЕ07057 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.