STUDIO 2 reso

Достапност:

На залиха


Димензии (В x Ш x Т): 67 x 436 x 320 mm Максимална моќ: 2500 kW Кабел за поврзување GG / J 3?0, 75 mm2 Врска 230V/50Hz напон V / Hz Маса на производ – Нето 6,5 кг

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.