TEFAL BL142A38

Достапност:

На залиха


стаклена тегла од 600мл со додатоци за мини мелница и тикер Патентирана лесно-чиста технологија отстранливи четкички од не’рѓосувачки челик за лесно чистење Вклучена е бесплатна книга за рецепти 2 додатоци – мелница и тикер со капаци за складирање 2 Поставки за брзина

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.