,

TEFAL FV1526E1

Достапност:

На залиха


•Пегла на пареа •Моќност:2000W •Постојана пареа:25gr/min •Ударна пареа:90gr/min •Резервоар за вода:250ml •Систем за самопрочистување

2.200 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.