-11%

TEFAL FV4964 E0

Достапност:

Нема на залиха


•Пегла на пареа •Ultragliss anti-calc •Моќност:2500W •Постојана пареа:0-40gr/min •Ударна пареа:180gr/min •Резервоар за вода:270ml •Вертикална пареа •Систем против истекување •Систем за самопрочистување

4.000 ден 4.500 ден

Нема на залиха