-17%

TEFAL K1330404 SECKO RACEN

Достапност:

На залиха


Капацитет на садот:500 ml Нерѓосувачки INOX сечила базата не се лизгава Нема потреба од електрична енергија

999 ден 1.200 ден

На залиха