TESY CN 03 200 MIS

Достапност:

На залиха


Панелен конвектор 2KW Ултра тивок и брзо загревачки регулационен термостат безбедносен термостат IP24 безбедносна класа Препорачано за просторија од 40 до 60 кубици димензии 45x9x83цм 5.62кг тежина можност за монтирање на ѕид

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

4.490 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.