TOSHIBA RAS-B13J2KVG-E SEIYA

Достапност:

Нема на залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (6.0/4.0) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:3600.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:4500.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:3300/3600 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1100 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:920 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ:600.00 m3 КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.00 l/h НИВО НА БУЧАВА:41.00 dB РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -15 ? ДО 46 ? МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:9.00 kg МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:24.00 kg ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 35 м2 ФРЕОН:R32 ФИЛТРИ:Филтер за прашина, филтер за бактерии ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА:660 X 530 X 240 mm ГАРАНЦИЈА:3 години

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

39.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.