TOSHIBA RAS-B18J2KVSG-E SHORAI

Достапност:

Нема на залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА (SEER/SCOP):A++ (7.80/4.60) МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:6000.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:6500.00 W ПРОСЕЧНА МОЌНОСТ:5000/6000 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1420 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1590 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ:990.00 m3 КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:2.00 l/h НИВО НА БУЧАВА:31.00 dB РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -15 ? ДО 46 ? МАСА ВНАТРЕШНА ЕДИНИЦА:14.00 kg МАСА НАДВОРЕШНА ЕДИНИЦА:34.00 kg ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 70 м2 ФРЕОН:R32 ФИЛТРИ:ULTRA Pure филтер ДИМЕНЗИИ НАДВ. ЕДИНИЦА:780 X 550 X 290 mm ГАРАНЦИЈА:3 години

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

73.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.