TRINX 24 K014

Достапност:

Нема на залиха


TRINX 24’*13′ Hi-Ten Steel Fork:Suspension Travel:50mm Shifter:SHIMANO ST-EF41 Fd:TRINX FD-QD-35 Rd:TRINX RD-HG-18A Cassett:7S 14-28T ChainKMC 7S TRINX Alloy Mechanical Disc TRINX Alloy Double Wall

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11.200 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.