,

TRINX 27,5 K016 ELITE

Достапност:

На залиха


Боја на велосипед Сина Големина на рам L-18“ Големина на тркало 27.5“ Рамка Челична рамка

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

13.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.