VIPER 20” MTB 18 SPEED

Достапност:

На залиха


Големина на рам: 20 инчи Рам: челичен рам 111cm / 18cm / 53.5cm Менувач: SUNRUN – 18 брзини Кочнци: V – brake систем со сајла

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.