VIPER 26 LADY MTB20

Достапност:

На залиха


Големина на тркало: 26 инчи Рам: чличен рам ALL XX Technology Големина на рам: 18 инчи Менувач: SUNRUN – 21 брзини Кочници: V – brake систем со сајла

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6.800 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.