VIPER 29 XM STEEL

Достапност:

Нема на залиха


Viper 29 XM STEEL Viper Steel Frame XM 19′ Fork:Standard fork Size:29′ Shimano Tourney (21 Speed) Prowheel Alluminium pedals VANCOM 29′ x 2.125′ Shimano Disc brake

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

11.500 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.