VIVAX ACP-12CH35REA

Достапност:

На залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА :A МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊЕ:3300.00 W МАКСИМАЛЕН КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊЕ:3300.00 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ЛАДЕЊЕ:1213 W ВЛЕЗНА МОЌНОСТ ГРЕЕЊЕ:1088 W ПРОТОК НА ВОЗДУХ:600.00 m3 КАПАЦИТЕТ НА ОДВЛАЖНУВАЊЕ:1.40 l/h НИВО НА БУЧАВА:40.50 dB РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА:ОД -7 ? ДО 43 ? ПРЕПОРАЧАНА ПОВРШИНА:до 35 м2 ФРЕОН:R410A ГАРАНЦИЈА:3 години

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

12.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.