VIVAX ACP-18CH50AEMI

Достапност:

На залиха


Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (7.1 / 4.0) Максимален капацитет на ладење: 6130 W Максимален капацитет на греење: 6740 W Просечна моќност: Ладење: 5280 W ; Греење: 5570 W Влезна моќност ладење: 1539 W Влезна моќност греење: 1480 W Проток на воздух: 840 m?/h Капацитет на одвлажнување: 1.8 l/h Ниво на бучава: 44 dB (A) Работна температура: од -15 до 50 °C Маса внатрешна единица: 10 kg Маса надворешна единица: 34 kg Препорачана површина: 55 m?

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

35.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.