VIVAX WH-120G

Достапност:

На залиха


Моќност [W]: 1630 Капацитет [l]: 1,2 боросиликатно стакло отпорно на дамки, автоматско исклучување на точката на вриење, филтер, индикатор за нивото на водата, 360 ° ротирачка основа, грејач од нерѓосувачки челик

990 ден

На залиха