VIVAX WH-175L

Достапност:

На залиха


Моќност: 1850-2200 W Капацитет 1,7 l Боја: бела Aвтоматско исклучување Филтер Надворешен покажувач за ниво на вода Светлосен индикатор LED светло за време на работењето

890 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.