VIVAX WH179SS

Достапност:

На залиха


Моќност: 2200 W Капацитет: 1,7 литри Друго: вари сува заштита, отстранлив и перат филтер, LED светло Боја: каросерија од нерѓосувачки челик

990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.