WHIRPOOL TDLR6030L

Достапност:

На залиха


Енергетска класа Д. Потрошувачка на вода 42 l / циклус Вчитување 6 кг Максимална брзина 1000 вртежи во минута Висина 90 см Ширина 40 см Длабочина 60 см Бела боја

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

19.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.