XIAOMI MI SMART 2

Достапност:

На залиха


Задна страна: ABS Лимит на тежина: 5kg – 150kg Мерка во:kg Батерија:4 x 1.5V Презицност на мерење до:50g

1.700 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.