ZIZI 26RAPID BELLA WHITE/PINK

Достапност:

На залиха


Велосипед 26′ 21 Брзини Shimano Менувач Дупли алуминиумски бандажи V-Brake Кочници Меко седиште Наменет за возраст 12+ години

10.990 ден

На залиха