ZIZI 26RAPID PRIME SILVER

Достапност:

На залиха


Велосипед 26′ 21 Брзини Shimano Менувач Дупли алуминиумски бандажи V-Brake Кочници Меко седиште Наменет за возраст 12+ години

11.500 ден

На залиха