GORENJE TG50NG

Достапност:

На залиха


Тип: Бојлер под притисок Енергетска класа: C Енергетска ефикасност на загревање на водата nwh: 36 % Потрошувачка на енергија kWh/24h: 6,69 kWh Прилагодување на температурата на термостатот Волумен: 48,1 l Број на одводни места: 2 или повеќе Начин на монтажа: Вертикално на ѕид Приклучоци на водоводна мрежа: Г 1/2 Работен притисок: 6 bar Материјал на котелот: Челичен емајлиран лим Заштитна анода: Магнезиум Регулација на температурата: Електромеханичка Термометар: Биметален Заштита од замрзнување: Да Индикатор за работа на електричниот грејач Број на грејачи: 1 Приклучна моќност: 2.000 W

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

6.150 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.