,

ALFA TERM 20 PELET

Достапност:

На залиха


моќност: 20kw димензии: 1100х600х850 резервоар за вода: 35 l моќ на греење: 5kw моќ на греење на водата: 15kw потрошувачка: 1,32 / 4,75kg површина на греење: 106-135m2 резервоар за пелети: 30kg тежина: 210/238 kg степен на искористување: 87%

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

94.000 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.