AQUAS 22 PELET PARNO

Достапност:

На залиха


Maксимална моќност : 22 kW Вкупна моќност : 20 кw Големина(a x b x h):550 x 660 x 1110 mm Погоден за : 122 m? Teжина: 220 kg Kaпацитет на резервоарот: 40 kg Номинална потрошувачка: 4,65 kg Редуцирана потрошувачка на: 1,55kg

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

89.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.