-10%

AUX 12 inv

Достапност:

На залиха


ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А++ МОЌНОСТ: 3500/3500W ГРЕЕЊЕ/ЛАДЕЊЕ: ОД -15’C ДО 46’C ПРЕ. ПОВРШИНА ДО 30м2 ПРОТОК НА ВОЗДУХ 520.00м3

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

22.490 ден 24.990 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.