BABYLISS C338E

Достапност:

На залиха


BaByliss Pro 180 Extra Large C338Е • Професионално Фигаро • црно златна боја • Брзо загревање • Варијабилна температура до 180 степени температура • Sublim touch обложување • Спирала во конусна форма • Дијаметар 38мм

1.190 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.