BEKO CJB6100W CITRUS

Достапност:

1 на залиха


Сецко Моќност:550W Капацитет на сад:1000ml Сечила од не’рѓосувачки челик Нелизгачка подлога

2.174 ден

1 на залиха

Сецко Моќност:550W Капацитет на сад:1000ml Сечила од не’рѓосувачки челик Нелизгачка подлога

Шифра: СИРА743 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.