BEKO CJB6100W CITRUS

Достапност:

2 на залиха


Моќност на моторот (max): 400 W AC мотор за сигурно работење Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење Рачка на садот Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

1.990 ден

2 на залиха

Моќност на моторот (max): 400 W AC мотор за сигурно работење Безбедно за миење во машина за садови за лесно и ефикасно чистење Рачка на садот Копче за инстантна моќност – On/off со заштитник Турбо-копче за инстантно зголемување на моќноста

Шифра: СИБЛ053 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.