BEKO DFN28422S

Достапност:

Нема на залиха


Машина за садови AquaIntense Енергетска класа:А++ Капацитет:14 сета 8 програми 6 температури Одложен старт Half Load Пот.на вода годишно:2,660L Пот.на енергија годишно:266Wh Димензии:85x60x60cm

25.499 ден

Нема на залиха