BEKO DFN28422W

Достапност:

На залиха


Машина за садови AquaIntense Енергетска класа:А++ Капацитет:14 сета 8 програми 6 температури Одложен старт Пот. на енергија годишно:266Wh Ниво на бучава:43dB Димензии:85x60x60cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

20.500 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.