BEKO DFS05010W

Достапност:

Нема на залиха


Машина за садови Енергетска класа:A+ Капацитет:10 сета 5 програми 5 температури Индикатор за сол и сјај Потрошувачка на вода по циклус:13L Ниво на бучава:50dB Димензии:85x45x60cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

18.389 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.