-9%

BEKO DIS26021

Достапност:

На залиха


Вградна машина за садови Енергетска класа:A++ Капацитет:10 сета 6 програми 6 температури Одложен старт Потрошувачка на вода:2660L Потрошувачка на енергија:211kWh

20.990 ден 22.990 ден

На залиха