-12%

BEKO GN162320X

Достапност:

Нема на залиха


Side-by-Side фрижидер No Frost,Active Ioniser Диспанзер за Вода, Антибактериска заштита Енергетска класа:A+ Нето капацитет:544L Капацитет на фрижидерот:368L Капацитет на замрзнувачот:176L Капацитет на замрзнување:13kg/24h Потрошувачка на енергија год:471kWh Ниво на бучава:43dB Димензии:179x91x71

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

52.990 ден 59.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.