BEKO HMM7350 INOX

Достапност:

3 на залиха


•Миксер •Moќност:350W •4 + турбо брзини •Напон:220-240V

2.500 ден

3 на залиха

•Миксер •Moќност:350W •4 + турбо брзини •Напон:220-240V

Шифра: СИМИ074 Категорија: