-15%
,

BEKO HMM81504 BX

Достапност:

На залиха


Моќност:500 W
Турбо мешање – за дебели состојки кои
тешко се мешаатМешалка од не’рѓосувачки
челик Прилагодливи поставки за брзина
Избор на брзина Вертикално складирање

2.790 ден 3.300 ден

На залиха

Спореди