BEKO RCNA320K20W

Достапност:

Нема на залиха


•Комбиниран фрижидер •No Frost •Енергетска класа:A+ •Нето капацитет:287L •Капацитет на фрижидерот:197L •Капацитет на замрзнувачот:90L •Капацитет на замрзнување:4kg/24h •Потрошувачка на енергија годишно:318kWh •Ниво на бучава:43dB •Димензии:185x60x60

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

22.500 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.