BEKO RCNA366K30 XB

Достапност:

Нема на залиха


•Neo Frost •Енергетска класа:A++ •Нето капацитет:324L •Капацитет на замрзнување:6kg/24h •Ниво на бучава:40dB •Димензии:186x60x66.5cm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

25.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.