BEKO RDSA240K20XB

Достапност:

Нема на залиха


Автоматско одмрзнување Енергетска класа:A+ Капацитет на фрижидерот:177L Капацитет на замрзнувачот:46L Потрошувачка на енергија годишно:226kWh Ниво на бучава:40dB Димензии:143×55.5x55cm

14.490 ден

Нема на залиха