BEKO TBP5301X

Достапност:

На залиха


Моќност:300W Капацитет на сад:300ml/600ml Можност за дробење мраз Вртежи во минута:2500 Ножеви од нерѓосувачки челик

2.200 ден

На залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.