BEKO WKM7222I BOKAL

Достапност:

3 на залиха


•Термо бокал •Моќност:2200W •Капацитет:1L •Автоматско исклучување •Индикатор за количество на вода

2.700 ден

3 на залиха

•Термо бокал •Моќност:2200W •Капацитет:1L •Автоматско исклучување •Индикатор за количество на вода

Шифра: СИБО078 Категорија:
Овој производ може да се купи на 3-36 рати.