BEKO WMY71033

Достапност:

Нема на залиха


-Енергетска класа:A+++ -Капацитет:7kg, -Програми:15 -Вртежи:1000 врт./min -Електронски контроли -Регулација на центрифуга и температурата -Потрошувачка на енергија годишно:171kWh -Ниво на бучава:60/75dB -Димензии:85x60x50sm

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

17.990 ден

Нема на залиха

Овој производ може да се купи на 3-36 рати.